Celofiremná dovolenka od 2. JÚLA - 6. JÚLA 2018

Vážení zákazníci, dovoľujeme si Vás informovať, že v dňoch od 2. JÚLA - 6. JÚLA naša firma čerpá celofiremnú dovolenku. Obdržané objednávky v tomto termíne budú vybavené po 9.07.2018. Ďakujeme za pochopenie

- posledný termín prijímania eshop objednávok pred dovolenkou je 28.06.2018 

Váš Nákupný Košík

Nakúpte aspoň za 80 € bez DPH
a získate doručenie kuriérom zdarma!                             

Spoločnosť s.r.o. KEKO TRADING BRATISLAVA bola založená v roku 1991, s cieľom realizácie špecializovanej zahranično – obchodnej činnosti v oblasti obalových materiálov a techniky.

Pôvodný sortiment orientovaný na potravinársky priemysel bol na základe rastúceho dopytu rozšírený o ďalšie  komodity a služby v oblasti maloobchodu i gastronomických potrieb, ako aj pre elektronickú výrobu.

Jednoznačná orientácia na potreby zákazníkov, sledovanie celosvetových trendov v oblasti našich záujmov, trvalé rozširovanie sortimentu a zaraďovanie noviniek nám umožňuje zostavenie variabilnej ponuky od najekonomickejšej varianty až po najkvalitnejšie materiály a technológie.

Predpokladom ďalšieho upevňovania pozície na trhu je spolupráca s renomovanými zahraničnými výrobcami na báze výhradnej alebo oficiálnej distribúcie pre SR.

Spokojnosť zákazníka je našou prvoradou úlohou. Našim krédom je promptnosť, spoľahlivosť, kompetentnosť.